Регистрация    Войти
Авторизация

Архітектор Сергій Махно: декоративним бетоном оформлюють інтер'єр.

загрузка...
Как пишет интернет портал www.gazeta.ua

Архітектор Сергій Махно: декоративним бетоном оформлюють інтер'єр.
Gazeta.ua, чому варто використовувати бетон у своєму просторі.

Сергію, чому Ви надаєте перевагу бетону, а не, скажімо, шпалерам, які виготовлені за сучасними технологіями?


По-перше, бетон – це красиво. Я бачу і сприймаю його як дуже функціональний та естетичний матеріал. Він надійний і довговічний. Служить чудовим тлом, коли хочеш зробити у дизайні акцент на декор та меблі. З часом, якщо певні предмети інтер'єру набриднуть, їх можна замінити іншими, залишивши бетон.


Який бетон використовуєте? Чи відрізняється він від класичного будівельного?


Ми використовуємо різні види бетону. Найчастіше це і є той натуральний, будівельний. Ми не обробляємо його і не покриваємо нічим. Залишаємо максимально автентичним, таким, яким він є. Для тих, хто ще не готовий до радикальних експериментів, існує декоративний бетон. Це бетон, до якого додаються барвники і різні наповнювачі. Декоративний бетон дозволяє досягнути будь-якого кольору та фактури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як створити куток для релаксу в себе у дворі


Що робите для того, щоб у бетонному приміщенні, люди відчували себе затишно?


Багато людей досі сприймають бетон як щось холодне, не домашнє. Це стереотип. У бетонних стінах також можна почуватись затишно. Особливо, якщо це декоративний бетон, який може бути не лише в сірому кольорі, а в пастельному чи іншому теплому відтінку. Зробити затишним будівельний бетон допоможуть текстиль, зелень, правильно підібрані меблі. Вони додають атмосфери й одомашнюють будинок. Безпрограшний варіант – комбінація бетону та дерева.


Як довго бетон буде користуватися популярністю?


Бетон – позачасовий матеріал, який, на мою думку, не вийде з моди. Це як біла футболка в гардеробі. Hа бетон був попит вчора, на нього буде попит завтра й післязавтра. Мій улюблений архітектор з Японії Тадао Андо почав використовувати бетон ще в 50-тих роках ХХ ст. Покривав ним стіни та стелі житлових будівель, церков, культурних центрів. Сьогодні бетон люблять і широко використовують в усьому світі.


Які люди замовляють оформлення з бетоном в інтер'єрі?


У нас замовляють люди, які бажають вийти за межі класики – квіток на стінах у вітальні та клоунів на американський манер у дитячій. Багато людей звикли, що інтер'єр а-ля гарний, а-ля французький, а-ля в стилі лофт. Бетон просять люди, які живуть сучасним. Багато подорожують, читають, вчаться. Вони досить перебірливі, хочуть деталей та експериментів. Скажімо, люблять великі бібліотеки на всю висоту стіни. Робимо. Але з часом, якщо набридне – можуть змінити елементи, а залишити бетон. Бо він прямолінійний і простий. Не перевантажує зайвою інформацією. В такому домі добре відпочивати і продукувати ідеї для бізнесу.


Траплялося таке, що у великій родині один з членів не хотів бетон? Як усім догодити, і чи були випадки, коли клієнт був незадоволений результатом?


У кожного має бути власний простір, де він почуватиметься на своєму місці. Найчастіше за візуальний образ квартири відповідають мама й тато. Але, працюючи над проектом, ми завжди питаємо, що думає син, донька чи бабуся. Якщо чуємо: "Хочу дерево", – використовуємо дерево, стилістично поєднуючи такий інтер'єр з іншими, бетонними кімнатами. Людина, яка просить оформити дім бетоном, готова на експерименти. Я не знаю таких, що після нашого дизайну заштукатурили чи пофарбували бетонні стіни.


Хто в родині, як правило, просить кімнати без бетону?


Залежить від характеру людини. Можуть і діти, і старші. Якось ми створювали простір для сім'ї з шістьох – тато, мама, троє дітей і бабуся. Квартира – 350 квадратних метрів. Створили для кожного свою зону. Вітальню об'єднали з кухнею та столовою у єдиний простір, основою якого став бетон. Бабусі було за 70, і вона попросила кімнату в пастельних тонах. Ми зробили. Вона казала, що добре себе почувала, адже у своїй кімнаті мала те, що обрала сама, але так само з радістю відпочивала в залі, оформленому бетоном.

Дві кухні - відкриту та закриту будують після перепланування власники елітних квартир. На одній розігрівають чай та готову їжу, а на другій - працює домогосподарка. Про це розповів дизайнер інтер'єрів, власник майстерні у Києві Сергій Махно.


×
(x), close the modal span.onclick = function() { fn.hideModal(); fn.showSiteHeader(); }; // When the user clicks anywhere outside of the modal, close it window.onclick = function(event) { var wrapper = modal.querySelector('.js-modal-content-wrapper'); if (event.target == modal || event.target == wrapper ) { span.click(); } }; window.onkeyup = function(e) { var key = e.keyCode ? e.keyCode : e.which; if (key == 27 && modal.style.display == 'block') { span.click(); } } }, initWindowSize: function() { wWidth = document.documentElement.clientWidth || window.innerWidth || document.body.clientWidth; wHeight = document.documentElement.clientHeight || window.innerHeight || document.body.clientHeight; }, adaptiveImage: function() { window.onresize = function() { fn.adaptiveImageSize(); } } }; return { init: function(){ for (var prop in fnInit) { if (fnInit.hasOwnProperty(prop) && typeof jQuery.isFunction(fnInit[prop])) { fnInit[prop](); } } }, openModalImageWindow: function(el) { var src, caption; if (typeof el.getAttribute('data-src') != 'undefined') { src = el.getAttribute('data-src'); } if (typeof el.getAttribute('data-caption') != 'undefined') { caption = el.getAttribute('data-caption'); } fn.openModalImageWindow(src,caption); } }; /*function adaptizeImage() { var windowHeight = window.height; var imgHeight = bodyPic.height; var imageHeight = $("#image").height(); var jcarouselHeight = 105; var diffHeight = windowHeight - (imageHeight + 10 + jcarouselHeight); if (diffHeight > 0) { makeImageHigher(); } else { makeImageSmaller(); } function makeImageHigher() { $("#image > img").css('top', diffHeight / 2); $("#image > .caption").css('top', diffHeight / 2); } function makeImageSmaller() { $("#image > img").css('height', imgHeight + diffHeight - 5); } }*/ }()); setTimeout(function(){ GPUModalImage.init(); },300);
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.