Регистрация    Войти
Авторизация

Посольство України при Святому Престолі взяло участь у роботі міжнародної конференції «Перспективи для світу, вільного від ядерної зброї, та перспективи комплексного роззброєння», яка відбулась у Ватикані 10-11 листопада ц.р.

загрузка...
Посольство України при Святому Престолі взяло участь у роботі міжнародної конференції «Перспективи для світу, вільного від ядерної зброї, та перспективи  комплексного роззброєння», яка відбулась у Ватикані 10-11 листопада ц.р.

У конференції, організованій Дикастерією служіння цілісному розвитку людини Святого Престолу, взяли участь експерти у сфері ядерної зброї, політики, дипломати, лауреати Нобелівської премії миру, духовенство, представники громадянського суспільства та міжнародних організацій.

Учасники конференції привітали відкритий з 20 вересня 2017 року для підписання Договір про заборону ядерної зброї, який вже було ратифіковано Святим Престолом, а також закликали до скорочення ядерних арсеналів, зупинку модернізації ядерної зброї, а також до зниження ролі ядерної зброї у військових доктринах держав.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.