Регистрация    Войти
Авторизация

Європейський Союз оприлюднив спільний Звіт про прогрес України в імплементації асоціації

загрузка...
Європейський Союз оприлюднив спільний Звіт про прогрес України в імплементації асоціації

15 листопада 2017 року Європейська служба зовнішньої діяльності та Європейська Комісія офіційно оприлюднили спільний Звіт про прогрес України в імплементації асоціації (Asssociation implementation report) разом з відповідним прес-релізом.

Публікація Звіту приурочена до четвертого засідання Ради асоціації Україна – ЄС (8 грудня 2017 р.) та охоплює період з грудня 2016 р. по жовтень 2017 р.

У супровідному прес-релізі до Звіту зазначається, що Україна впровадила низку реформ, передбачених Порядком денним асоціації на 2017 рік. У деяких сферах прогрес був менш помітним, відтак є потреба прискорити впровадження реформ з тим, щоб вони принесли реальні зміни для українських громадян.

Наведені у прес-релізі коментарі Високого представника ЄС із закордонних справ та безпекової політики Ф.Могеріні та Комісара ЄС з питань ЄПС та переговорів з розширення Й.Хана дають у цілому позитивну оцінку досягнутого Україною прогресу.

Наведені стороною ЄС оцінки є особливо важливими у контексті підготовки до проведення П’ятого Саміту Східного партнерства 24 листопада 2017 року, а також чергового засідання Ради асоціації Україна – Європейський Союз 8 грудня 2017 року.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.