Регистрация    Войти
Авторизация

Президент Світового Конгресу Українців Евген Чолій розпочав свій візит до Будапешта із вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні 1932-33 років

загрузка...
Президент Світового Конгресу Українців Евген Чолій розпочав свій візит до Будапешта із вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні 1932-33 років

26 листопада у рамках серії поминальних заходів із вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років, які проводить Посольство України в Угорщині спільно з українською громадою, в приміщенні Державного самоврядування українців Угорщини відбулася спільна молитва та концерт-реквієм за участю українського колективу «Леон Вочі».

Участь у поминальному заході взяв Президент Світового Конгресу Українців Евген Чолій, який цього дня розпочав свій візит до Будапешта.

З короткими зверненнями до присутніх звернулися Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп, Президент СКУ Е.Чолій, Голова Державного самоврядування українців Угорщини Ю.Кравченко та речник української громади в Державних Зборах Угорщини Я.Хортяні.

Присутні вшанували пам’ять жертв Голодомору, Героїв Небесної сотні та захисників України, які віддали свої життя в протидії російській агресії, а також мирних жертв російської агресії проти України хвилиною мовчання.

На завершення поминального заходу Президент СКУ Є.Чолій разом з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщини Л.Непоп, Головою Державного самоврядування українців Угорщини Ю.Кравченком та речником української громади в Державних Зборах Угорщини Я.Хортяні поклав вінок до пам’ятника жертвам Голодомору в Україні 1932-33 років.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.