Регистрация    Войти
Авторизация

У Парламенті Швеції вперше вшановано пам'ять жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр.

загрузка...
У Парламенті Швеції вперше вшановано пам'ять жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр.

29 листопада 2017 р. у Парламенті Швеції вперше відбулося вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр.

Участь в заході взяли Спікер Шведського Риксдагу У.Алін, Перший Віце-спікер Шведського Риксдагу Е.Тален Фінне, керівник Шведсько-Української міжпарламентської групи дружби К.Хаммарберг, члени Шведського Риксдагу, акредитовані у Швеції посли країн світу, представники громадських організацій українців у Швеції.

Захід вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр. був організований за безпосереднього сприяння Міжпарламентської групи дружби між Риксдагом Швеції та Верховною Радою України.

Під час заходу до присутніх звернулися Спікер Парламенту Швеції У.Алін, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Швеції І.Сагач, Глава Шведсько-Української міжпарламентської групи дружби К.Хаммарберг.

Гостям заходу були продемонстровані світлини з архівів Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С.Пшеничного, очевидців трагічних подій в Україні в 1932-1933 рр., матеріали Українського інституту національної пам’яті.

Відомий музичний дует у складі українсько-шведської піаністки, директора Українського інституту у Швеції Н.Пасічник та шведського скрипаля К.Сворфара виконав “Мелодію” українського композитора М.Скорика. Пам'ять мільйонів закатованих голодом українців було вшановано хвилиною мовчання.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.