Регистрация    Войти
Авторизация

Посольство України в Йорданії організувало фотовиставку в пам'ять про Голодомор

загрузка...
Посольство України в Йорданії організувало фотовиставку в пам'ять про Голодомор

Виставка проходитиме в арт-галереї «Джакаранда» що знаходиться на Джебель Амман. На виставці представлені фотографії-свідчення тих трагічних подій, які стали наслідком кампанії Радянської влади, яка заборонила селянам забирати частину врожаю, а згодом, влада забрала ці землі у селян і змусила їх працювати на цих же полях за безцінь впродовж 1932-1933 років. Під час відкриття виставки Посол України проф.Сергій Пасько виступив з промовою та розказав кілька фактів про геноцид українського народу 1932-1933 років, метою якого було цілковите поневолення та підкорення українського народу, аби знищити ідею створення незалежної України.

Посол повідомив, що у період з 1932-1933 рр. було зареєстровано 7 мільйонів смертей від голоду на території Української РСР та ще 3 мільйони українців на її історичних територіях.

Також під час заходу виступила українська поетеса Вікторія Бричкова – Абу Кадум з декількома творами які були присвячені тим подіям.

На фотовиставці були присутні члени дипломатичних місій, а також прості зацікавлені люди. Присутні могли ознайомитися з фотографіями-свідченнями людей, які стали свідками тих подій.

http://alrai.com/article/10416298/??????/???????-??????????-????-?????-??????-????-???????

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.