Регистрация    Войти
Авторизация

24-25 грудня 2017 року Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська взяла участь у традиційних урочистих заходах у Ватикані

загрузка...
24-25 грудня 2017 року Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська взяла участь у традиційних урочистих заходах у Ватикані

24 грудня 2017 року в Базиліці Святого Петра відбулася Святкова Різдвяна Меса під час якої Понтифік закликав поважати традиційні християнські цінності.

25 грудня 2017 року Папа Римський Франциск звернувся до віруючих з традиційним різдвяним посланням «Urbi et Orbi», приділивши основну увагу питанням міграції, вирішення триваючих конфліктів, подаланню їхніх наслідків, а також досягненню миру.

Окрему увагу Глава Католицької Церкви приділив Україні. Зокрема Понтифік зазначив: «Бачимо Ісуса в дітях, які разом зі своїми родинами страждають від насильства, спричиненого конфліктом в Україні та від його тяжких гуманітарних наслідків, а також молимося за те, щоб Господь якнайшвидше подарував мир цій дорогій країні».

Крім цього, 24 грудня 2017 року, під час ранкової проповіді «Ангелус Господній», Понтифік закликав до подолання наслідків конфліктів у світі, а також до звільнення полонених.

У урочистих заходах взяла участь Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.