Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України І.Осташ офіційно відкрив візовий центр, який надаватиме послуги з прийому клопотань при оформленні віз для в'їзду в Україну

загрузка...
Посол України І.Осташ офіційно відкрив візовий центр, який надаватиме послуги з прийому клопотань при оформленні віз для в'їзду в Україну

Сьогодні у Бейруті Посол України І.Осташ офіційно відкрив візовий центр, який надаватиме послуги з прийому клопотань при оформленні віз для в'їзду в Україну. Реалізація цього новітнього для України проекту стала можливою завдяки спільним зусиллям МЗС України та світового лідера у цій галузі компанії “VF Worldwide Holdings Ltd” з метою підвищення рівня консульського обслуговування відвідувачів нашої держави. Тепер Україна разом у компанії з Австрією, Нідерландами, Швецією, Грецією, Норвегією, Хорватією та ін. Ще один крок у спрощенні отримання віз, ще один крок назустріч людям. Україна і Ліван стають ще ближчими.
Отже, з 17 січня 2018 року всі іноземці та особи без громадянства, які планують оформити візу для в'їзду в Україну мають подавати свої документи ТІЛЬКИ через візовий центр (Beirut, Verdun, Concord bldg, 5th floor, 00961- 1 743643, info.ukle@vfshelpline.com).


Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.