Регистрация    Войти
Авторизация

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

загрузка...
16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту.

З української сторони Угоду підписав Міністр молоді та спорту України І.О.Жданов, з в’єтнамської – Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні Нгуєн Ань Туан.

Метою підписання Угоди є забезпечення необхідних правових умов для розвитку двосторонніх українсько-в'єтнамських відносин у сфері фізичної культури і спорту. Документ передбачає розширення співробітництва державних органів, громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, федерацій з видів спорту обох країн.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.