Регистрация    Войти
Авторизация

Провідне нігерійське видання “Independent” вмістило публікацію про виступ Посла України на засіданні Міжнародної групи ’’Друзі де-окупації Криму’’

загрузка...
Провідне нігерійське видання “Independent” вмістило публікацію про виступ  Посла України на засіданні Міжнародної групи ’’Друзі де-окупації Криму’’

Провідне нігерійське видання “Independent” вмістило публікацію про виступ Посла України на засіданні Міжнародної групи ’’Друзі де-окупації Криму’’, приуроченого до 4-ї річниці тимчасової окупації Криму, за участю дипломатів країн - ключових партнерів України.

Публікація закликає міжнародне співтовариство посилити тиск на Росію у зв’язку з агресією проти України. Привертається увага до значного погіршення ситуації з правами людини в Криму з часу російської окупації.

Наголошується, що російська мілітаризація Криму несе загрозу безпеці не тільки країнам Південної та Східної Європи, а також Північної Африки та Близького Сходу.

https://independent.ng/ukraine-seeks-un-eu-support-russia-invasion-crimea

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.