Регистрация    Войти
Авторизация

Борис Гуменюк взяв участь у Щорічній зустрічі членів Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру

загрузка...
Борис Гуменюк взяв участь у Щорічній зустрічі членів Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру

6 травня 2015 року Посол України в РК Борис Гуменюк взяв участь в черговій Щорічній зустрічі членів Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру.

В ході розмови сторони обговорили актуальні питання розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною та РК, можливість організації в поточному році чергового візиту делегації Асоціації в Україну з метою проведення українсько-кіпрського бізнес форуму, організації проведення, орієнтовно, наприкінці травня п.р. бізнес-семінару у формі скайп-конференції між представниками Асоціації та членами Дніпропетровської ТПП, а також ряд проблемних питань в контексті внесення змін та доповнень до положень чинної на даний час двосторонньої конвенції про уникнення подвійного оподаткування.

Б.Гуменюк поінформував представників бізнесових кіл Кіпру щодо стану та розвитку політичної і економічної ситуації в Україні, реформ, які проводяться Урядом нашої держави в економічній сфері, а також стосовно розвитку ситуації на Сході України та окремих результатів анексії РФ АР Крим.

Посол України відповів на численні запитання кіпрських підприємців – членів Асоціації.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.